Tepelné čerpadlo LG Therma V Monoblok 5 kW, nejnovější model

Tepelné čerpadlo LG Therma V monoblok 5 kW vzduch-voda nejnovější konstrukce, teplota topení 65°C

kliknutím zvětšíte
Tepelné čerpadlo LG Therma V Monoblok 5 kW, nejnovější model
Tepelné čerpadlo LG Therma V Monoblok 5 kW, nejnovější model Tepelné čerpadlo LG Therma V Monoblok 5 kW, nejnovější model Tepelné čerpadlo LG Therma V Monoblok 5 kW, nejnovější model Tepelné čerpadlo LG Therma V Monoblok 5 kW, nejnovější model
ks
Kód:HM051M.U43
Výrobce:LG
Cena s DPH : 131 648,- Kč
DPH:21 %
Sleva celkem:32 %
Původní cena s DPH:193 600,- Kč
Dostupnost:Na dotaz
Hmotnost: 99 kg

LG Therma V HM091M.U43 monoblok je nejnovější 5 kW tepelné čerpadlo voda/vzduch od LG, jeho předností je pokročilá technologie, nízké provozní náklady, vysoká hospodárnost.

LG tepelná čerpadla monoblok mají venkovní jednotku propojenou s topným systémem domu přímo topnou vodou. Do domu se instaluje jen panel ovládání a případný bivalentní zdroj tepla a zásobník teplé užitkové vody. Nové monobloky LG III. Generace jsou založeny na nejnovějších technologiích, které kombinují Scroll kompresor s novým, ekologickým chladivem R32 s vysokou entalpií a účinností. Maximální teplota vody je 65°C. Nový R32 Monoblok má energetickou třídu A+++ .

Toto čerpadlo nepodléhá nutnosti pravidelných kontrol chladivového okruhu.

Nově použité chladivo poskytuje uživatelům záruku, že toto zařízení bude moci být používáno a servisováno i po roce 2024. Díky tomuto chladivu a nově vyvinutému kompresoru se maximálně snížila hlučnost čerpadla, zvýšila se jeho účinnost o 8% a teplota výstupní vody pro systém vzrostla až na +65 °C, čímž se toto čerpadlo stalo ideální variantou pro rekonstrukce s využitím stávajícího radiátorového topení.

Topí do - 25 ºC. SCOP : 4,45 (SCOP - sezóní topný faktor = z 1 kWh elektrické energie, vyrobí tepelné čerpadlo průměrně za sezónu 4,45 kWh tepla).

Na toto tepelné čerpadlo se vztahuje sedmiletá záruka při instalaci autorizovaným partnerem LG. Díky tomu víte, že LG Therma bude instalována přesně podle standardů výrobce.

Tepelné čerpadlo Therma V, lze použít namísto starého zdroje tepla (plyn,uhlí). Je možné ho připojit k radiátorům, podlahovému topení, použít k levné přípravě TUV a v létě, pokud disponujete podlahovým topením s ním dokážete i chladit!

Toto tepelné čerpadlo je spolehlivé a robustní. Celý výměník tepla je pokrytý antikorozním epoxydovým povlakem Gold-fin pro prevenci koroze. Díky tomu si zachovává vynikající účinnost i po mnoha letech.

Kotlíkové dotace Kotlíkové dotace

Potřebujete poradit ? Tepelné čerpadlo LG Therma V Monoblok 5 kW, nejnovější model

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam