O nás

Činnost naší firmy Bronal s.r.o. se zaměřuje především na projektování a realizace nových, či rekonstrukce starších kotelen. Spadá sem výběr a instalace nového zdroje vytápění, optimalizace stávajícího otopného systému, posouzení stavu komína a zajištění jeho případných oprav.

Jak naše společnost funguje a co klientům nabízíme?

Našim klientům nabízíme balíček služeb přímo ušitý na míru jejich individuálním potřebám. Pokud se rozhodnou využít našich služeb, jednoduše nás kontaktují a domluvíme se na nezávazné schůzce.

Náš technik jim pomůže s výběrem vhodného zdroje vytápění s přihlédnutím k jejich konkrétním potřebám a představám. Posoudí dispozice kotelny a komína, možnosti uskladnění paliva, případně vhodnost instalace tepelného čerpadla, vzhledem k vlastnostem domu a stávající otopné soustavě.

V případě, že klient chce využít možnosti výměny kotle/tepelného čerpadla v rámci Kotlíkové dotace, nabízíme kompletní zpracování žádosti, včetně jejího podání a závěrečného vyúčtování, dle platných podmínek. V letech 2015 – 2018 jsme našim 188 ústeckým, středočeským a libereckým zákazníkům úspěšně vyřídili Kotlíkové dotace a vyměnili staré nevyhovující kotle na tuhá paliva za nové ekologické zdroje vytápění.

Odvezeme a ekologicky zneškodníme klientův starý kotel.

Objednáme a namontujeme nový kotel nebo tepelné čerpadlo.

Kotel/čerpadlo po montáži zprovozníme, provedeme topnou zkoušku, seznámíme klienta s jeho ovládáním.

Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis, který zajišťujeme do 48 hodin od nahlášení poruchy.

Potřebujete poradit ? O nás

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací