Montáž, servis a revize automatických a ekologických kotlů

Zabýváme se převážně montáží kotlů, které jsou šetrné k přírodě, ušetří až 30% paliva a poskytují komfort při obsluze. Jedná se převážně o kotle automatické se zásobníkem, které využívají jako palivo pelety a hnědé uhlí nebo pouze jedno ze zmíněných paliv. Dále kotle pyrolytické - zplynovací, nejlépe doplněné o akumulační nádobu. 

Dokážeme zákazníkovi nabídnout nezávaznou konzultaci a pomoc při výběru kotle dle jeho představ, dispozičního uspořádání kotelny a možnosti uskladnění paliva. Tato konzultace je velmi vhodná pro všechny, kteří do problematiky vytápění úplně nevidí a ani možná netuší, jaké možnosti se jim nabízí. Můžeme zodpovědně říci, že zhruba 30% zákazníků (díky konzultaci s naším technikem) vybere pro své podmínky vhodnější kotel nebo způsob vytápění, než původně zvažovali. 

Po zkušenostech s automatickými kotly na uhlí, pelety nebo zplynovacími, jsme pečlivě vybrali do sortimentu nabízených kotlů ty, které jsou neporuchové, uživatelsky jednoduché a komfortní. V neposlední řadě máme také na výběr kotle pro malé a atypické kotelny, kam standartní automatický kotel mnohdy není ani možno nainstalovat.

Montujeme, děláme servis i kontroly ochrany ovzduší u kotlů Atmos, Attack, Benekov- pouze montáž, Dakon,  EkoScroll, Kovarson, Opop, Ponast, Rojek, Termo-tech, Verner, Viadrus, Vigas. Kotel Vám po domluvě objednáme, namontujeme, vybavíme dle vašeho přání nadstandartními funkcemi, takže dokážete třeba i po telefonu kotel zapálit a roztopit, nebo vidíte momentální nastavení jednotky včetně teplot a dokážete si vše třeba v eternetovém rozhraní přenastavit. Po namontování uvedeme kotel do provozu, uděláme topnou zkoušku, zaškolíme a seznámíme Vás s ovládáním kotle a samozřejmě držíme záruční a pozáruční servis. Na všechny tyto úkony máme samozřejmě od výrobců potřebné certifikáty, včetně certifikátu, který je povinný pro montáže kotlů na biomasu.

Námi nabízenými kotly a naší prací jsme si natolik jistí, že v případě poruchy zajišťujeme servis do 48 hodin a to i v případě nějakého problému nebo chyby na straně zákazníka.

 

 

Potřebujete poradit ? Montáž, servis a revize automatických a ekologických kotlů

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací