Atmos kompaktní automatický kotel na pelety o výkonu 15 kW

Kompaktní automatický kotel Atmos na pelety se zabudovaným dopravníkem, zásobníkem na pelety a hořákem - vhodný do malých kotelen!

kliknutím zvětšíte
Atmos kompaktní automatický kotel na pelety o výkonu 15 kW
Atmos kompaktní automatický kotel na pelety o výkonu 15 kW Atmos kompaktní automatický kotel na pelety o výkonu 15 kW Atmos kompaktní automatický kotel na pelety o výkonu 15 kW Atmos kompaktní automatický kotel na pelety o výkonu 15 kW Atmos kompaktní automatický kotel na pelety o výkonu 15 kW Atmos kompaktní automatický kotel na pelety o výkonu 15 kW Atmos kompaktní automatický kotel na pelety o výkonu 15 kW
ks
Kód:D15PX
Výrobce:Atmos
Cena s DPH : 105 920,- Kč
DPH:21 %
Hmotnost: 345 kg

Novinkou v produkci firmy ATMOS je kompaktní automatický kotel D15PX  pro spalování pelet. Kotel je dodáván jako kompletní zařízení se zabudovaným dopravníkem, zásobníkem na pelety o objemu 175 l a hořákem na pelety ATMOS A25. Jeho kompaktní řešení umožňuje instalaci do malých kotelen!

Konstrukce kotle:

Kotel je konstruován pro elektronicky řízené spalování pelet s automatickým zapalováním paliva. Hořák na pelety je zabudován v přední části kotle ve dvířkách spodní spalovací komory. Tato komora je vyložena keramickými tvarovkami pro ideální dohoření plamene s vysokou účinností a slouží také jako prostor pro popel. V zadní části kotle je umístěn trubkový výměník osazený segmentovými brzdiči pro dosažení vysoké účinnosti.

Výkon kotle D15PX na pelety je 4 – 15 kW.

Kotel splňuje 5. emisní třídu (třída energetické účinnosti A+), požadavky na Ekodesign a je zařazen mezi kotle pro Kotlíkové dotace nebo Nová zelená úsporám pod kódem SVT 21856 .

 

 

 

 

Kotlíkové dotace Kotlíkové dotace

Potřebujete poradit ? Atmos kompaktní automatický kotel na pelety o výkonu 15 kW

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam